Konkursy przedmiotowe

ROK SZKOLNY 2022/2023

Małopolski Konkurs Języka Hiszpańskiego

Etap wojewódzki:

PSP kl.7- Mateusz del Hoyo


Małopolski Konkurs Języka Angielskiego

Etap wojewódzki:

PSP kl.8- Olga Dobrzyńska


Małopolski Konkurs Języka Polskiego

Etap rejonowy: Hanna Szpakowska ND


Małopolski Konkurs Biologiczny

Etap rejonowy:

Zofia Kubaty


Małopolski Konkurs Fizyczny

Etap rejonowy:

Kamil Kęcik

Karolina Woźniak

Jan Brzeziński

Iga Brydniak (ND)


Małopolski Konkurs Historyczny

Etap rejonowy:

Tomasz Rzonca


Małopolski Konkurs Języka Hiszpańskiego

Etap rejonowy: Mateusz del Hoyo


Małopolski Konkurs Chemiczny

Etap rejonowy:

Klasa 8

Maksymilian Baniowski,

Olga Dobrzyńska,

Kamil Kęcik,

Zofia Kubaty


Małopolski Konkurs Matematyczny

Etap rejonowy:

PSP KL. 8

Kamil Kęcik

Karolina Woźniak

PSP KL. 8- nauczanie domowe

Iga Brydniak


Małopolski Konkurs Języka Angielskiego

Etap rejonowy:

PSP kl.8

Olga Dobrzyńska, Lidia Romejko – Borowiec, Karolina Wożniak, Anna Cichy, Antonina Bełzowska, Amelia Grębosz,

PSP kl.7

Michał Wojciechowski


Olimpiada Matematyczna Juniorów

Karolina Woźniak  z kl. 8- kwalifikacja do zawodów II Stopnia


ROK SZKOLNY 2021/2022

Kangur Matematyczny

kl. 3
ANTONI RYSZ -wyróżnienie
TYMOTEUSZ ŚLEBODA -wyróżnienie

kl. 7
KAMIL KĘCIK -wyróżnienie
KAROLINA WOŹNIAK – wyróżnienie

Kl. 8
TYMON SIDOR – wynik bardzo dobry
ADAM WOJCIECHOWSKI – wynik bardzo dobry
JAKUB KAPERA – wyróżnienie
FRANCISZEK KORTA– wyróżnienie


KONKURSY KURATORYJNE

Franciszek Korta z kl. 8 – laureat Małopolskiego Konkursu Chemicznego
Jakub Kapera z kl. 8– finalista Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego
Adam Wojciechowski z kl. 8 – finalista Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego

Tymon Sidor z kl. 8– finalista Małopolskiego Konkursu Matematycznego


Bogna Budzyńska z kl.8 – laureat w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Angielskiego GALILEO 2022 (10 miejsce)

I semestr

Uczniowie:

Tymon Sidor – z klasy 8- zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego
Małopolskiego Konkursu Matematycznego (32 osoby na 599 uczestników)

Adam Wojciechowski i Jakub Kapera z klasy 8 –zakwalifikowali się do etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego

Antoni Korta i Tymon Sidor z klasy 8 – zakwalifikowali się do zawodów II stopnia
XVII Olimpiady Matematycznej Juniorów


ROK SZKOLNY 2020/2021

Bogna Budzyńska z klasy 7 – zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu  Języka Polskiego

Uczniowie:

Olivier Batko,  Tymon Sidor,  Adam Wojciechowski – z klasy 7

oraz

Debora Iwaniak, Karol Jastrzębski – z klasy 8

zakwalifikowali się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Matematycznego

Bogna Budzyńska z klasy 7 – zakwalifikowała się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu  Języka Polskiego

Adam Wojciechowski z klasy 7zakwalifikował się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego


ROK SZKOLNY 2019/2020

Natalia Moskała – uczennica klasy VIII- została Finalistką Małopolskiego Konkursu Matematycznego dla uczniów szkół podstawowych.


ROK SZKOLNY 2018/2019

PRYWATNE SZKOŁY PODSTAWOWE INSPIRACJA

Zofia Szeliga (klasa VIII) zakwalifikowała sie do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Matematycznego dla uczniów szkół podstawowych.

Uczniowie:  Blanka Czarnota (klasa VIII), Hanna Ligęza (klasa VIII), Oskar Foryś (klasa VIII), Ignacy Skrzyniarz (klasa VII), Daniel Podsiadło (klasa VII) zakwalifikowali się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych.

Marta Kopacz (klasa VII) oraz Blanka Czarnota i Zuzanna Gazda (klasa VIII) zakwalifikowały się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego dla uczniów szkół podstawowych.

PRYWATNE GIMNAZJUM NR 4 INSPIRACJA

Aleksander Fuliński (klasa III gim) został laureatem Małopolskiego Konkursu Historycznego.

Krzysztof Smykla (klasa III gim) został laureatem Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego.

Weronika Podsiadło (klasa III gim.) została finalistką Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego.

Krzysztof Smykla i Weronika Podsiadło (klasa III gim.) zakwalifikowali się do etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego.
Aleksander Fuliński  (klasa III gim.) zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Historycznego.
Serhii Zeliuk (klasa III gim.) zakwalifikował się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Matematycznego dla uczniów gimnazjów.

Aleksander Fuliński i Jakub Budzyński (klasa III gim.)  zakwalifikowali się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Historycznego.


ROK SZKOLNY 2017/2018 

PRYWATNE GIMNAZJUM NR 4 INSPIRACJA

Krzysztof Smykla i Katarzyna Żurek zostali finalistami Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego.

Piotr Domagała (klasa III gim.) zakwalifikował się do zawodów drugiego stopnia XIII Olimpiady Matematycznej Juniorów (konkurs ogólnopolski).

Piotr Domagała (klasa III gim.) zakwalifikował się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Matematycznego dla uczniów klas gimnazjalnych.

Patryk Korcyl (klasa III gim.) zakwalifikował się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Chemicznego.

Katarzyna Żurek, Piotr Domagała (klasa III gim.) oraz Krzysztof Smykla (klasa II gim.) zakwalifikowali się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego.

Katarzyna Żurek (klasa III gim.) zakwalifikowała się do do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Geograficznego.

Stanisław Żywicki (klasa III gim.) oraz Aleksander Fuliński (klasa II gim.) zakwalifikowali się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Historycznego.

PRYWATNE SZKOŁY PODSTAWOWE INSPIRACJA

Marta Kopacz (klasa VI) zakwalifikowała się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego dla uczniów szkół podstawowych.

Zofia Szeliga (klasa VII) zakwalifikowała się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Matematycznego dla uczniów szkół podstawowych.

Marta Kopacz, Daniel Podsiadło, Ignacy Skrzyniarz (klasa VI) oraz Hanna Ligęza, Zofia Szeliga (klasa VII) zakwalifikowali się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych.